درباره‌ی لنا

آموزشگاه هنرهای تجسمی لنا، مرکز تخصصی فرهنگی هنری کودکان و نوجوانان، با رویکرد صحیح به تعلیم و تربیت می‌باشد و توجه ویژه ای به بنیان‌های خلاقانه و مهارت‌های کودکان و نوجوانان در بستر آموزش‌های شادی آفرین دارد.

قابلیت خلاق شدن برای شکوفایی و کارآزمودگی امری ضروری ست؛ خانواده ی لنا با نگاه ویژه به آینده کودکان و نوجوانان از حال و اکنون ایشان غافل نمی شود.
لنا می داند که شادی حق همه ی کودکان و انسان هاست و باور دارد آماده سازی و فراهم کردن محیطی شاد، صمیمی و پویا و پر تحرک، دستیابی به توانایی های بالقوه کودکان و نوجوانان را مطمئن تر می سازد.

التال
آموزشگاه لنا با همکاری مربیان و اساتید نرمتخصص و کارآزموده، مجموعه ای را فراهم آورده که کودکان و نوجوانان را در راهیابی به مراحل بالاتر و دستیابی به توانایی های بالقوه شان یاری کند و می کوشد تا با نگاهی به آینده برای پرورش فرزندانی شاد، سالم، خلاق و مستقل گام بردارد.

گروه های سنی تفکیک شده در این آموزشگاه عبارتست از:
گروه سنی زیر ۴ سال (کارگاه های خانوادگی)
گروه سنی ۳ تا ۶ سال (کلاس های تک و کلاس های جایگزین مهد)
گروه سنی ۶ تا ۱۴ سال ( کلاس های تک و کلاس های بعد از مدرسه)لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.